08.09.2009
Jalgrattasport

Maakonna kiireimad eraldistardist sõitjad on Tauri Selder ja Maris Nurm

Teisipäeval Uikalas peetud Ida-Virumaa meistrivõistlustel temposõidus näitas päeva parimat aega Tauri Selder.

Meeste 10 km läbis vokalane Tauri Selder ajaga 14.06, mis teeb keskmiseks kiiruseks 42,6 km/h, teise koha jättis Jõhvi Peep Kivil, kes kaotas 19 sekundija ja aja alla 15 minuti ehk kiiruseks üle 40 kilomeetri sai ka kolmanda koha Püssi viinud Reijo Peenema (14.51).

Naiste kiireim oli Maris Nurm ajaga 16.10, temast kiiremini suutis 10 km läbida vaid viis meest. Kristel Koort kaotas võitjale 19 sekundiga, kolmanda koha saanud Kairi Schmidt sai ajaks 17.19.

Teistes klassides said esikoha Viktor Ðemarin, Madis Kolli, Kaspar Tamm, Janely Sojone, Vladimir Sidorov ja Moonika Räitsak.