20.10.2018

Võistkond Palm võitis Jõhvi Cupi

Jõhvi Cup 2018 toimus kolme võistkonna osavõtul. Võitjate võistkonnas mängisid: Reesi Külmhallik, Melani Nõlvak, Vadim Kolpakov, Tair Tooming, Stanislav Gruzdev, Kristjan Palm.

Mängiti parem viiest geimist. Esimesena kohtusid võistkonnad Palm ja Verona. Kui esimeses geimis ei saanud Verona oma mängu käima ja nad kaotasid selle geimi tulemusega 10:25, siis teises geimis mängisid nad selle turniiri oma parimat mängu. Geimi keskel kaotasid nad ainult ühe punktiga, kuid geimi teises pooles jäi nii oskusest kui kindlusest puudu. Nad kaotasid teise geimi 17:25. Kolmandas geimis ei tulnud Verona noortel mäng enam nii hästi välja ja nad kaotasid selle tulemusega 14:25 ning ühtlasi kogu kohtumise 0:3. Järgmises kohtumises Alutaguse võistkonnaga aga ei laabunud nende mäng enam üldse ja nad kaotasid selle tulemusega 0:3 (4:25; 8:25; 13:25). Otsustava kohtumise esimeses geimis Alutaguse ja võistkonna Palm vahel ei saanud Alutaguse oma mängu käima ja kaotasid selle 15:25. Teist geimi alustasid nad aga hästi, minnes kohe juhtima 5:2. Edasi suurendasid nad oma eduseisu kui said 4 punkti järjest. Võistkond Palm püüdis küll vahet vähendada, kuid Alutaguse pidas vastu ja võitis teise geimi tulemusega 25:21. Kolmas geim oli tasavägine seisuni 12:12. Alutaguse sai punkti, kuid võistkond Palm vastas 6 punktiga. Seda eduseisu nad käest ei lasknud ja võitsid kolmanda geimi tulemusega 25:19. Neljandat geimi alustas Alutaguse kahe punktiga järjest, millele võistkond Palm vastas samuti kahe punktiga. Alutaguse lisas kolm punkti ja siis veel kolm punkti järjest ja läksid juhtima 9:6. Alutaguse sai veel ühe punkti, kuid siis tekkis neil suur mõõn ja võistkond Palm sai 7 punkti järjest ning juba juhtisid nemad 13:10. Sealt edasi dikteeris mängu juba täielikult võistkond Palm. Nad võitsid neljanda geimi tulemusega 25:18 ja kogu mängu 3:1.
II koht – Alutaguse – Marjaana Lepiste, Mirjam Vinkler, Margus Hindreus, Üllar Saatman, Toomas Stroo, Rommi Neemsalu
III koht – Verona – Veronika Kozlova, Diana Seppenin, Erik Polzunov, Daniel Melnik, Daniel Lambing, Bogdan Fedorchenko