24.05.2010

Võidud said Monoliit-Sport ja Illuka

3vs3 võrkpallisarja esimese, Jõhvis peetud etapi võitisid meestest Illuka ja naisest Kohtla-Järve Monoliit-Sport.

Kokku osales esimesel etapil 5 meeskonda ja 4 naiskonda.

I etapp – Jõhvi Spordihall 23.mai 2010

Meeste arvestuses võitis 8 punktiga Illuka meeskond, kes võitis kõik vastased, loovutades vaid ühe geimi VIRO veteranidele, kes üldarvestuses tulidki 7 punktiga teiseks, kuid veteranide arvestuses esimeseks. Illukale ei tulnud need võidud sugugi kergelt. Esimeses kohtumises Püssi võistkonnaga kulges mõlema geimi algus punkt-punktilt, kuid geimide keskel saavutas Illuka mõnepunktilise edumaa, mida ei loovutatud geimide lõpuni.

Mäng Olümpionik SK-ga oli samuti tasavägine, kus teises geimis Olympionik isegi juhtis 14:12, kuid edu nad ei suutnud hoida. Kõige raskem kohtumine oli Illukal aga VIRO veteranidega, mille nad võitsid 2:1 (22:25; 25:23; 15:12).

II koha meeste arvestuses saavutas 6 punktiga Spordiklubi Olümpionik, III koha Püssi Spordiklubi 5 punktiga. VIRO II võistkond, kuhu kuulus kaks veterani ja üks noormängija, loobusid pärast kaotust Püssile edasi mängimast – nii jäidki nad sellel etapil viimasele kohale. Mäng Püssiga oli neil väga tasavägine. Punkt-punkti mäng kestis esimeses geimis kuni seisuni 22:22, siis osutus kindlamaks VIRO II ja võitis geimi 25:22. Teine geim oli sama tasavägine. Viik oli seisul 23:23, kuid nüüd osutusid kindlamaks Püssi poisid 25:23. Kolmas geim algas samuti tasavägiselt, kuid siis sai Püssi kuus punkti järjest ja sisuliselt oligi geimi (15:10) ning ühtlasi mängu (2:1) võit kindlustatud.

Naiste arvestuses saavutas 6 punktiga I koha Monoliit-Sport I, kes võitis kõiki vastaseid tulemusega 2:0. II koha saavutas 5 punktiga Monoliit-Sport II, III koha Jõhvi (naiskonnas kaks veterani ja üks noormängija) 4 punktiga. Kohtumises Monoliit-Sport I oli Jõhvi naiskonnal teises geimis seis viigis seisul 15:15, kuid rohkemaks ei olnud nad seekord suutelised. Kõik kohtumised kaotas Monoliit-Sport veteranide naiskond tulemusega 0:2, kuid veteranide arvestuses olid nad esimesed.