07.03.2009
Jäähoki

Viru Sputnikule ja PSK-le võit

Täna alanud Eesti jäähoki Ðkoda meistriliiga poolfinaalseeriate avamängud olid põnevad. Üllatusena sai Kohtla-Järve Viru Sputnik 5:4 jagu tiitlikaitsjast Tartu Kalev-Välgust ja teises kohtumises oli Narva PSK 4:3 parem GMP Starsist.

Viru Sputnik juhtis mängu avakolmaniku järel juba 4:1, teise kolmandiku järel aga oli seis viigis, kübaratriki tegi Tartu ründaja Andrei Tihhomirov.

Viimase kolmandiku ainsa värava aga viskas Sergei Volkov ja Kohtla-Järve klubi sai väärt võidu.

Stars asus võõrsil Jaanus Sorokini väravatest 2:0 juhtima, teise kolmandiku järel oli seis viigis ja kolmanda algul läks Narva juhtima.

Roman Potðinok küll viigistas seisu viimase minuti algul, ent Narva võiduvärava viskas Anton Perov 17 sekundit enne kohtumise lõppu.

Kahe võiduni peetavate seeriate teised mängud toimuvad 14. märtsil ja vajadusel kolmandad 15. märtsil.