21.02.2009
Jäähoki

Viru Sputnik tegi seda jälle

Sarnaselt eelmise mänguga võitis Kohtla-Järve Viru Sputnik Narva PSK Eesti meistrivõistluste “Ida-Virumaa meistrivõistluste” kohtumises, laupäeval saadi kodus vastastest jagu 8:3.

Kui eelmises, Narvas peetud kohtumises pani Viru Sputnik võidule aluse esimesel kolmadikul, siis nüüd lõppes esimene kolmandik 0:0. teisel kolmandiku alguses lõid kohtlajärvelased vähem kui minutiga kaks väravat, neli ja pool minut enne kolmandiku lõppu vähenasid külalised kaotusseisu 1:2-le kuid kolmandiku lõpus lõid kohtlajärvelased veel kaks väravat ning vaheajale mindi seisul 4:1.

Viimasel kolmandikul suutsid külalised arvulises ülekaalus vähendada kaotuse 2:4-le, Sputnik tegi seisuks 5:2, PSK suutis neli minutit enne mängu lõppu kaotusseisu vähendada veel korraks kahele väravale (3:5), kuid viimase kolme minutiga lõid virusputniklased veel kolm väravat ning mäng võideti 8:3.

Teises laupäevases mängus alistas Tallinna Stars Tartu Kalev-Välgu 3:2.

Pühapäeval võõrustab Viru Sputnik kell 15 Tallinna Starsiga ja Narva sõidab külla Tartu Kalev-Välgule.