16.03.2014
Jäähoki

Viru Sputnik sai töövõidu

Kohtla-Järve Viru Sputnik alistas pühapäeval koduhallis Tallinna Pantrid 1:0, kuid sellest ei piisa, et tõusta põhiturniiril neljandaks ja pääseda poolfinaali mängudele.

Kõigest kahe viisikuga mänginud Viru Sputnik pidas Pantritega, kelle rivistuses on mitmeid välismaalasi ja väravas näiteks Shoya Suzuki Jaapanist, tulise heitluse. Tasavägises mängus, kus pealevisete arv oli 34:30 Pantrite kasuks, viskas 44. minutil võiduvärava Konstantin Griðtðenko.

Mängu viimastel minutitel eemaldas kohtunik Anton Semjonov reeglite rikkumiste tõttu järgemööda kaks Viru Sputniku mängijat. Pantrid asendasid ka väravavahi väljakumängijaga, kuid isegi kuuekesi kolme vastu ei õnnestunud neil litrit selles mängus head tööd teinud Viru Sputniku väravavahi Andrei Galõnski selja taha saata.

Päev varem sai Viru Sputnik masendava kaotuse Tartu Lõunakeskuse jääl, kui häviti sealsele Kalev/Välgule 0:17. Kohtla-Järve meeskonnal seisab ees veel üks mäng liiga liidri Tallinna Viiking Spordiga.