31.01.2009
Jäähoki

Viru Sputnik sai jagu Narva PSKst

Viru Sputniku jäähokiklubi edukat laupäeva alustasid mehed, kes Narvas kohtusid sealse PSK meeskonnaga ja võitsid 6:4.

Narva sai kohe alguses külma ðoki osaliseks kui kiirelt läksid külalised 2:0 juhtima ja pärast väravavahtide vahetust (kusjuures Narva alustas mängu varuväravavahiga) oli seis juba 3:0 ning seda kõike vähem kui viie minutiga. Avakolmandiku lõpus õnnestus siiski ka narvalastel värav lüüa seisuks 1:3.

Teine kolmandik möödus võrdses heitluses, kui seisul 2:4 olid narvalased mängu lõpus jääl enamuses. Kohtlajärvelaste kontrarünnaku järel ebaõnnestus Narva puurivahi väljatulek, mille tulemusena kaotas ta kepi ja tegi jääl pikali olles imelikke liigutusi. Sel ajal sattus aga litter sinise joone juures olevale kohtlajärvelasele, kes selle selleks ajaks juba end püsti ajanud Narva väravavahist mööda visates tegi seisuks 2:5 ja sellel seisul mindi ka puhkama.

Viimase kolmandiku võitis küll PSK 2:1, kuid mängu võit 6:4 kuulus kohtlajärvelastele.