15.12.2013
Jäähoki

Viru Sputnik kaotas Panteritele

Pühapäeval Kohtla-Järvel peetud Eesti jäähokimeistrivõistluste kohtumises alistas Tallinna HC Panter kohaliku Viru Sputniku 7:2.

15.12.2013 14:00 Kohtla-Järve. Viru Sputnik – HC Panter 2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

Pealelöögid: 29-23 (3-5, 10-13, 16-5)

Karistusminutid: 8-32

Pealtvaatajad: 200

Viru Sputnik: 20 Andrei Galõnski, 55 Aleksandr Sudas; 3 Siim Naarits, 10 Aleksei Petrovitð (C), 22 Nikita Markov, 25 Neglin Sergei, 23 Sergei Mihhailov, 19 German Kovaljov, 8 Andrei Osmolovski, 15 Daniil Gornov, 11 Pavel Yegorov, 86 Aleksandr Ageyev, 90 Alan Saar, 68 Igor Krivorukov, 93 Anton Nekrassov

HC Panter: 30 Petteri Kokki, 66 Shoya Suzuki; 2 Meelis Luht, 27 Mike Auksi, 18 Alexander Töttermann, 10 Artur Fedoruk, 55 Ilja Tðegotov (C), 67 Jori Mykrä, 31 Jussi Nieminen, 83 Kristjan Lorentz, 9 Lucas Finne, 8 Niklas Mullo, 71 Paul Sillandi, 75 Renor Kallas

Referee: Artjom Jeremejev
Linesmen: Toivo Tilku, Andrei Ivanov

Pühapäevases teises kohtumises Tallinnas võõrustas valitsev Eesti meister Viiking Sport selle aasta uustulnukat hokiklubi Everesti. Selles kohtumises pandi jõuvahekorrad paika kohe esimesel kolmandikul, kui Viiking sport läks juhtima 10:2.

Teisel ja kolmandal kolmandikul viskas kodumeeskond veel tervelt üheksa vastuseta jäänud väravat. Lõppseisuks 19:2 (10:2, 3:0, 6:0), Viiking Sport tegi vastastele tervelt 101 pealeviset!

Laupäevased kohtumised: Viru Sputnik – Everest 16:3 (5:1, 4:1, 7:1), HC Panter – Kalev Välk 1:6 (0:4, 1:1, 0:1).