14.02.2015
Jäähoki

Viru Sputnik kaotas mängu ja lootuse

Eesti jäähokimeistrivõistlustel kaotas Kohtla-Järve Viru Sputnik laupäeval kodus Tallinna FC Panter meeskonnale 2:0 eduseisust 3:4 ning sellega sai selgeks, et kohtlajärvelased play-offi ei pääse.

Viru Sputnik lõi avakolmandiku 16. minutil poole minutiga kaks väravat ning avakolmandik võidetigi 2:0. Külalised lõid omakorda teise kolmandiku lõpus kaks väravat, kuid pool minutit hiljem sai Viru Sputnik siiski kolmandiku lõpuks taas ette – 3:2.

Kolmanda kolmandiku keskel lõid Tallinna meeskonna mängijad pooleteise minuti jooksul kaks väravat ja neile enam kohtlajärvelased vastata ei suutnud. Panter sai seega 4:3 võidu ja tõusis esikolmikule lähemale.

Paremusjärjestus (12-14/15): 1. Tallinna Viking 34, 2. Narva PSK 19, 3. Tartu Kalev Välk 18, 4. Tallinna Panter 16, 5. Kohtla-Järve Viru Sputnik 9 punkti. PSK ja Kalev Välk meeskondadel on pidamata 3, Viking ja Panter peavad veel kaks mängu, Viru Sputnikul on pidamata üks mäng.

Pühapäeval kell 14.30 kohtuvad Narva jäähallis PSK ja Kalev Välk.