05.01.2009
Jäähoki

Viru Sputnik kaotas lisaajal

Kohtla-Järve Viru Sputnik kaotas pühapäeval Tallinnas peetud Eesti jäähokimeistrivõistluste mängus Tallinna GMP Stars meeskonnale lisaajal 2:3.

Juba viiendal minutil läksid kohtlajärvelased Anton Nekrassovi löögist 1:0 juhtima ja teise kolmandiku neljandal minutil tegi Nekrassov seisuks 2:0.

Väljakuperenmeestel õnnestus aga kaks väravat tagasi lüüa ja mäng lisaajale viia ning ka otsustava vätrava lõid Starsi mängijad.

See oli sel hooajal esimene mäng, kus võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega.

Meistrivõistlusi juhib 33 punktiga Tartu Kalev-Välk, kes on võitnud kõik 11 senipeetud kohtumist. Tallinna GMP Stars on teisel kohal, neil on 9 võitu, 1 lisaaja võit ja 3 kaotust ehk 29 punkti. 18 punktiga on kolmas kuus võitu ja 5 kaotust saanud Narva PSK. Viru Sputnik on 10 punktiga neljas ja viies on kõik senipeetud 12 mängu kaotanud Noortekoondis.