16.11.2008
Jäähoki

Viru Spunik ja PSK said napi kaotuse

Eesti jäähokimeistrivõistlustel kaotas Kohtla-Järve Viru Sputnik pühapäeval kodujääl Tallinna GMP Stars meeskonnale 4:5, Narva PSK jäi võõrsil alla Tartule 4:6.

Eesti jäähokimeistrivõistlustel oli tiitlikaitsja ja tabelijuht Tartu Kalev-Välk pühapäeval 8. vooru kohtumises Narva PSK vastu lähedal hooaja esimesele kaotusele, kuid viimane veerandaeg võideti koguni 5:0 ja lõpuks kogu mäng 6:4.

Kolmandal kolmandikul viskas viigi -ja ka võiduvärava Olle Sildre, viimase värava tegi Vassili Titarenko karistusviskest.Võitjate seas oli resultatiivne ka Aleksei Filippov, kes viskas ühe värava ja andis kolm väravasöötu.

Ka teine pühapäevane mäng oli täis dramaatikat. Kohtla-Järve Viru Sputnik jõudis kodujääl eelviimasel minutil 4:4 viigini Tallinna GMP Starsi vastu, kuid 39 sekundit enne normaalaja lõppu viskas pealinna klubi võiduvärava rahvuskoondise kapten Maksim Ivanov.

Kaotajate ridades tegi ilma Konstantin Griðtðenko, kes viskas kaks väravat ja andis kaks resultatiivset söötu.