13.04.2013
Petank

Viljasste taandus sisereitingus kolmandaks

Pühapäeval, 7. aprillil Tallinnas toimunud petangi GPetapil paaride arvestuses tuli Kohtla-Järve petangi klubi SHK esindaja Andres Veski koos hiidlase Ruudi Väärtnõuga kolmandaks.

Ühtlasi oli pühapäevane GP etapp viimaseks reitinguvõistlusteks. Enne viimase võistluse pikalt esikohta hoidnud Kohtla-Järve mängija Ivar Viljaste jagas kokkuvõttes koos Haapsalu Wicia klubi mängijaga Silver Kingissepaga kolmanda kohta üldreitingus 81 punktiga. Reitingu võitis Kalju Olmre 87 punktiga.

Ida-Virumaa naiste jaoks ei olnud petangi sissehooaeg nii edukas. Ida-Virumaa naistest edukamana oli Svetlana Sobolko 36. kohal, naistest oli ta 12. Naiste arvestuses viimaste võistlustega tugeva tõusu teinud Marju Velga ja Külli Kariste jagasid esikohta 51 punktiga. Kolmanda koha saavutas Kadri Arunurm 47 punktiga.