18.03.2011

Viimased mängud lõppesid hitolastele soodsalt

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga vahegrupi viimases voorus võidu saanud KK HITO sai 17 meeskonna seas play-off’iks teise asetuse.

HITO alistas Vokas peetud mängus 96:93 ja kuna samal ajal alistas Kohila SK lisaajal Filmipood.ee meeskonna 81:76, tähendas see seda, et vahegrupi võitis Kohila SK 13 võidu ja 3 kaotusega. HITO ja Filmipood.ee kogusid võrdselt 10 võitu ja 6 kaotust, kuid napp, ühepunktiline paremus omavahelistes mängude andis teise koha HITO-le ja kolmas oli Filmipood.ee.

Neljanda koha sai ja pääses otse veerandfinaali TÜ/Rock II, kes kogus 8 võitu ja 8 kaotust.

Kuna kõik vahegrupi mängud pole veel lõppenud, siis pole veel teada, millistest 1/8finaali paaridest veerandfinalistid endale vastase saavad. Teada on vaid niipalju, eKK HITO üks võimalikest veerandfinaalpartneriks on B-tugevugrupi võitnud Scanweld/Eesti Näitused, kes 1/8finaalis kohtub 7. asetusega meeskonnaga.