05.04.2016

VIDEOD! Trans kaotas Paidele

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga kuuendas voorus sai nelja viigi kõrvale tabelisse teise kaotuse Narva Trans, kes teisipäeva õhtul jäi kodus alla Paide linnameeskonnale 2:3

Trans läks esimesel poolaja kaheksandal minutil sünnipäevalapse Rizvan Umarovi väravast 1:0 juhtima ja selle tulemusega poolaeg lõppeski.

Teisel poolajal jäi Trans aga selgelt vastastele aktiivsuses alla. Juba 49. minutil lõi Vjatðeslav Zahhovaiko 1:0, kümme minutit hiljem lükkas ta pealelöögi väravasse Jesper ja 82. minutil realiseeris Zahhovaiko söödu Timo Lomp seisuks 3:1. Mängu 90. minutil lõi Roman Nesterovski 3:2, kuid kahe üleminuti jooksul ei suutnud Trans hooaja viiendat viiki saada. Paidele võit 3:2.

Teistes teisipäevastes mängudes alistas Tallinna FC Levadia 2:0 Rakvere Tarvase ja Nõmme Kalju oli võõrsil 1:0 parem Pärnu LMist.

Esmaspäeval peetud vooru esimestes kohtumised lõppesid viigiga: Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet 2:2, Tallinna FC Flora – Tartu Tammeks 0:0.

Järgmine voor peetakse juba sel nädalalõpul, kui Sillamäe Kalev kohtub reedel Tallinna FC Floraga ja Narva Trans on laupäeval külas Nõmme Kaljul.

Kodus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad taas 8. voorus, kui 16. aprillil kell 16 mängivad Sillamäel Kalev ja FC Levadia ning kell 19 kohtuvad Narvas Trans ja Pärnu LM.