05.12.2015
Firmasisesed

VIDEOD! Toila sai Iisakust jagu veerandfinaalis

Viiendal katsel sai Toila meeskond sel hooajal jagu Iisaku Peetri Pizza meeskonnast, tehti seda laupäeval Vokas toimunud Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste veerandfinaalis.

Toila alustas mängu kindlamalt. Esimesed minutid olid küll tasavägised, kuid seisul 7:6 said veerandaja viimase seitsme minutiga väljakuperemehed 13 ja külalised vaid kaks punkti ning avaveerandi võitis Toila 20:8.

Teise veerandi alguses suurenes vahe 27:8 peale  ning poolaeg lõppes 36:20.

Kolmanda veerandi lõpuks oli vahe 20 punkti – 50:30 ning kuigi viimasel veerandaja said mängumasina käima ka Iisaku mängijad ja vahe vähenes ka alla kümne punkti (69:60), siis lõpusireeniga tabanud, võitjate resultatiivseimaja 24 punkti toonud, Jano Kunts tegi lõppseisuks 72:61.

Eelnevalt oli Iisaku suutnud Toila alistada Ida-Virumaa meistriliigas võõrsil 59:56 ja kodus 88:85 ning Eesti meistrivõistluste teises liigas kodus 86:77 ja võõrsil 91:68.

VIDEOD

Poolfinaalis kohtub Toila Kohtla-Järvel Remeksiga ning teises poolfinaalis on Maidlas vastamisi Kiviõli/Lüganuse – KK HITO.

Ühe poolfinaali “kontrollmäng” on kavas juba eeloleval pühapäeval, kui kell 13.30 on Vokas meistriliiga 5. vooru kohtumises vastamisi Toila – Remeks.

Kahel eelmisel hooajal sai karikavõidu KK HITO, eelmisel hooajal alistati finaalis Toila 65:53.

Selle hooaja finaal peetakse 10. jaanuaril Jõhvi spordihallis.