04.05.2016
Jalgpall

VIDEOD! Sillamäe Kalev jõudis 27aastase vaheaja järel karikafinaali

Eesti jalgpallikarikavõistluste finaalis kohtuvad 21. mail Tallinnas Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Flora.

Kui Tallinna FC Flora jõudis finaali pärast teisipäeval saadud 2:0 võitu Tartu Tammeka üle, siis Sillamäe Kalev alistas kolmapäeval koduväljakul 2:0 Viimsi JK.

Sillamäe Kalev on karikavõistluste finaalis mänginud eelnevalt neljal korral, viimati 1989. aastal kui kaotati Tallinna Normale 0:1. 1979. aastal kaotati 0:1 Tallinna Dünamole. Samas on klubil ette näidata ka kaks karikavõitu, 1977. aastal alistati Tallinna Norma 4:0 ja 1978. aastal Sirgala karjäär 1:0.

FC Flora on karika võitnud kuus korda, aastatel 1995, 1998, 2008, 2009, 2011, 2012.