25.02.2013

VIDEOD! PILDID! Täna HITOl kaks mängu

Eesti korvpallimeistrivõistlustel peab KK HITO laupäeval Jõhvi spordihallis kaks kohtumist, meistriliigas ja teises liigas. Kell 17 kohtutakse G4S KMLis TTÜ KK meeskonnaga, kell 18.45 ollakse teises liigas vastamisi Iisaku KK meeskonnaga.

KK HITO esindusmeeskond pidas reedel soojendusmängu teise ülikoolimeeskonna, TÜ/Rockiga ja kaotas 51:90. Otsustavaks sai kehv kaitse teisel ja kehv rünnak kolmandal veerandajal. Esimene ja viimane veerand mängiti vastasega kui võrdne võrdsega.

Täna ollakse hooajal neljandat ehk viimast korda vastamisi Toila juurtega Kristjan Makke koduklubi TTÜ KKga.

Õhtu teises mängus on aga KK HITO II kaalul teise liiga play-offi koht. B-tugevusgrupi viimases mängus kohtutakse Iisakuga, kes viimati oli kolmapäeval kodus parem grupi liidrist SK Haapsalust 94:92. Kui Iisakul enam lootust grupis nelja parema hulka ehk play-offi pääseda ei ole, siis HITO II sõltub kõik tänasest mängust. Võidu korral kindlustatakse endale koht 1/8finaalis, kaotuse korral on edasipääsu lootused õhkõrnad, sest siis peavad teised kohtumised lõppema idavirulastele soodsalt. Enne viimaseid mänge on SK Haapsalul 7 (HITOl nendega 68:62, 81:102), Sakul (75:93, 79:74) Keilal (67:64, 83:71) ja HITO II 6, Paidel (75:82, 73:86) ja Puhhidel (57:77, 79:71) 5 võitu. Seega on HITOl plussis omavahelised mängud vaid Keilaga.