09.05.2015
Rogain

VIDEOD! PILDID! RSK Jõhvikas sai 14. koha

Laupäeval Pannjärvel peetud rahvusvahelisel XT Kevadrogainil sai jooksudistantsil Ida-Virumaa edukaimana RSK Jõhvikas 82 2-3liikmelise võistkonna seas 14. koha.

RSK Jõhvikas (Karmo Kübarsepp, Allan Roosimägi) kogus kokku 201 punkti, samas kui võitjaks tulnud TAmmed (Alar Abram, Erkki Aadli) sai 260 punkti. Ida-Virumaa juurtega Tiit Pekk sai koos Erik Aibastiga joostes 242 punktiga viienda koha.

Oma vanuseklassi kõrgeima koha sai idavirulast võistkond Duo (Aime Mõik, Arne Kolk), kes 112 punktiga oli üldjärjestuses 65, kuid klassis VV55 4.

Pereklassis oli 148 punktiga viies Orelid (Helger ja Randy Orel) ja 130 punkgtiga kuues Ohh ja Ahh Matkal (Tiit, Karl-Martin ja Kristi Vainura).

DH40 klassis oli võistkond Matkates Rappa (Enn Kukk/Kristina Suokas) 147 punktiga üheksas.

DD40 klassis sai 122 punktiga kümnenda koha võistkond Matkavad Jõhvikad (Kadre Maalma, Sirje Nurgamaa, Piret Niglas).

Eraldi võistlus oli jalgratturitele, kus osales 14 võistkonda. Ida-Virumaa parimatena sai võistkond Jõhvikalised (Ivar Rooma, Urmas Sulaoja 5. koha), setismes oli võistkond XTSport/JRK (Paul Nestor, Taavi Selder).