20.03.2016

VIDEOD! PILDID! Remeks tegi treenerile juubelikingi

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria teises mängus alistas Kohtla-Järve Remeks pühapäeval Vokas Toila meeskonna 74:64. Kuna avakohtumise võitis Kohtla-Järve meeskond kodus 67:53, siis pääses Remeks finaali, kus ta vastaseks on põhiturniiri võitja Iisaku Peetri Pizza. Ühtlasi tegi Remeksi meeskond oma peatreener Igor Pugatðovile laupäeval olnud 60. sünnipäeva puhul väärika kingituse.

Vokas toimunud mängus pani Remeks võidule põhja avaveerandil, kus mindi mängu juhtima 9:2 ning esimesele vaheajale mindi seisul 18:6. Teise veerandi keskel vähenes vahe Toila 7:0 spurdi järel korraks viiele punktile – 23:18, kuid poolajaks oli vahe 10 punkti – 35:25.

Teist poolaega alustasid agressiivsemalt väljakuperemehed ja Remeks oli ees vaid 35:31 ja 37:33, kuid paari minutiga oli vahe pea taastatud – 45:37. Veel võttis Toila vahet väiksemaks(45:42), taas sai Remeks vahe suuremaks (50:42), taas vahe vähenes (50:47), kuid järgmine tõus oli taas Remeksil ja viimasele vaheajale mindi Remeksi eduseisul 57:50. Kohe viimase veerandi alguses suurenes vahe üle kümnepunktiliseks – 61:50 ning kuigi Toila küll proovis, siis eelkõige oma vigade arvelt ei suudetud seekord enam Remeksile ohtlikuks muutuda ja vaheta alla 9 punkti ei saadud.

Mäng lõppes 74:64. Võitjate enamikust punktidest kanti Anton Batanovi arvele, kes tabas viis kaugviset ja kogus 37 punkti. 11 punkti sai Dmitri Pugatðov. Kaotajate kasuks viskas Veiko Simm 16 punkti.

Videod

Seega kohtuvad aprillikuises finaalseerias Iisaku Peetri Pizza – Kohtla-Järve Remeks. Meistritiitli võitmiseks on vaja vastane alistada kahes mängus, põhiturniiri võitjana on koduväljaku eelis Iisakul, kes saab seeria esimese ja vajadusel kolmanda mängu pidada oma kodus.

Pronksiseerias on vastamisi eelmise hooaja finalistid Toila ja Kohtla-Järve KK HITO. Pronksiseeria algab tiitlikaitsja Toila 1:0 eduseisul, sest nad suutsid põhiturniiril KK HITO alistada kõigis kolmes omavahelises mängus. Seega algab see seeria Kohtla-Järvell ning vajadusel lõpeb Vokas.