03.11.2012
Firmasisesed

VIDEOD! Peatreeneri sünnipäevakingist ei jäänud palju puudu

KK HITO mängis laupäeval Jõhvi spordihallis Eesti korvpalliliigas Tallinna Kaleviga ning kaotati 61:68 (38:38).

Hoolimata sellest, et terviseprobleemide tõttu olid HITOl mängus eemal põhiviisikumehed Siim Laur ja Mario Kirsimaa, alustas HITO kohtumist väga hästi. Saadi ette 12:7 ja 17:11, kuid just selleks seisuks teinud korv oli paljuski määrav, sest neid kaht punkti visates vigastas oma hüppeliigest Edvard Trumm. Alguses see küll seisu ei mõjutanud ja HITO võitis avaveerandi 29:19, kuid mida aeg edasi, seda rohkem andis tunda, et HITOl jääb Trummi näol korvialusest jõust puudu. Poolaeg lõppes 38:38.

Teisel poolajal tegid külalised 43:42 eduseisult 13:0 spurdi ja läksid ette 56:42, juhtides veerandaja lõpuks 59:47 ehk HITO oli kogunud selleks ajaks täpselt niipalju punkte, kui vanaks sai laupäeval nende peatreener Priit Sternhof.

Saalitäie publiku rõõmuks ei olnud aga hitolased alla andnud ja 15punktilisest kaotuseisust 47:62 jõuti veerandaja keskpaigaks seitsme punkti peale – 57:64. Oli veelgi võimalust mängu suurematki pinget tuua, kuid seekord läks veel sedapidi, et külalised lahkusid Jõhvist 68:61 võiduga.

HITOl on nüüd sarnaselt Kaleviga 1 võit ja 5 kaotust. 1 võit, aga viiest mängust on kirjas HITO järgmisel vastasel KK Pärnul, kellega kohtutakse sel hooajal esmakordselt tuleval laupäeval võõrsil. Juba päev hiljem, 11. novembril mängib Jõhvi taas kodus ja seekord Valga meeskonnaga, kellele võõrsil avamäng kaotati.