22.04.2013

VIDEOD! FOTOD! Narva kaitses meistritiitlit

Ida-Virumaa naiste meistrivõistlustel kaitses meistritiitlit Narva, teine oli Toila ja kolmas Mäetaguse SK.

Finaal favoriit Narva ja Toila vahel oli tasavägine kuni teise veerandi alguseni, kui 24:14 eduseisult tegid narvalased koguni 32:0 spurdi võites poolaja 56:14 ja kogu kohtumise 107:30.

Märksa tasavägisem ja tulisem oli pronksikohtumine, kus Mäetaguse SK läks Sillamäe naiskonna vastu küll 10:1 ette, kuid sillamäelased said omakorda ette 11:10. Seejärel kulges mäng punkt-punkti hetluses ja poolaja võitis Sillamäe 33:30. Sillamäelased said kolamandal veerandil vahe juba 8-le punktile – 39:31, kuid peagi oli omakorda ees juba Mäetaguse 41:39. Viimase veerandi alguses, seisul 48:48 tegid Mäetaguse neiud 10:0 spurdi ja sellest vastased enam ei toibunud. Saadi vahe küll neljale punktile (60:56), kuid kuna viimasest kuuest vabaviskest ei tabanud Sillamäel ükski, siis mängu nad päästa enam ei suutnud. Mäetaguse võitis 62:56 ja saavutas pronksmedalid.

Finaalturniir toimus Narva Energia SK võimlas.