11.11.2015

VIDEOD! FOTOD! Naiste rahvaliiga alustas

Eesti võrkpalli rahvaliiga III tugevusgrupi ida alagrupi esimeses mängus kaotas Jõhvi spordikooli naiskond teisipäeva õhtul Jõhvi spordihallis peetud mängus SK Torma Sport naiskonnale 2:3.

Kaks esimest geimi kuulusid külalistele seisudega 25:22 ja 25:17. Kuid alates kolmandast geimist hakkasid Jõhvi neiud vähem lihtvigu tegema ning äärmiselt tasavägine kolmas geim võideti 30:28, kusjuures initsiatiiv oli ka geimi lõpus jõhvilastel. 4. geimi võitis Jõhvi juba kindlamalt 25:21.

Viimases, viiendas geimis panid kogenuma vastased end siiski maksma, pooled vahetati seisult 8:3 ja geimi võitis Torma naiskond 15:7.

Jõhvi SK võistkond mängis koosseisus Lisette Villers (kapten), Kaisa Teder, Hanna-Katryna Keerme, Kristin Kaskema, Elizabeth Veri, Dzintra Lember ja Melani Nõlvak. Võistkonda juhendab Kersti Rajas.

Ida alagruppi kuulub viis võistkonda, lisaks Jõhvi SK ja SK Torma Sport naiskonnale mängivad kaasa Illuka vald, Iisaku ja Narva VK. Kavas on üheringiline turniir, mille kaks paremat pääsevad teisele etapile.

Järgmise mängu peab Jõhvi SK 26. novembril kell 19 Illukal. Järgmised kaks mängu on Jõhvil plaanis juba uuel aastal. Kuni 11. jaanuarini mängitakse kodus Iisaku naiskonnaga ja Narva sõidetakse viimases voorus, mis peab olema toimunud 25. jaanuariks.

Kokku mängib kolmandas tugevusgrupis 28 naiskonda.

Esimesse tugevusgruppi kuulub üheksa naiskonda ja teise tugevusgruppi kuulub 19 naiskonda ning nendes tugevusgruppides Ida-Virumaa naiskondi ei ole.