18.04.2015

VIDEOD FOTOD! Ida-Virumaa meistriks krooniti Noto Outlet/Toila

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste finaalis alistas Noto Outlet/Toila 60:49 tiitlikaitsja Kohtla-Järve KK HITO ja tegi sellega oma vallale 22. sünnipäevaks sajakonna pealtvaataja ees ilusa kingituse. Selgunud on ka esiliiga finalistid, kelleks on põhiturniiri kaks edukamat, Kohtla-Järve Elvarem ja Iisaku Peetri Pizza.

Põhiturniiri võitjana koduväljakueelise saanud Noto Outlet/Toila juhtis kohtumist kogu mängu, hitolased olid hädas vabaviskejoonel (esimene poolaeg visati mööda kaheksa vabaviset) ning ka hitolaste üks liidritest Siim Laur tundus rohkem olevat mõtetega Eesti korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalis, kus ta meeskonnal Rakvere Tarval seisab pühapäeval ees otsustav, viies mäng.

Meeskondlikumat mängu näidanud Noto Outlet/Toila sai valla ajaloos esimese maakonna meistrititli, hooaja parima mängija eriauhinna sai toilakatest Andrus Lehismets.

Videod

Pronksimängu aeg on seni veel lahtine, seal on vastamisi Kiviõli SK Askele ja Kohtla-Järve Remeks.

Esiliigas peeti reedel-laupäeval poolfinaale. Reedel Iisakus alistas Iisaku Peetri Pizza 74:59 Iisaku KK.
Videod

Laupäeval oli Elvarem 91:83 parem Kiviõli/Maidlast.

Videod

Reede õhtul peeti esiliigas ka üks mäng 7.-9. koha turniiril, kus Jõhvis oli BC Karjamaa 72:58 parem Mäetaguse SKst.