13.04.2013
Firmasisesed

VIDEOD! Esiliiga võitis Kohtla-Nõmme/HITO

Maidlas laupäeval toimunud Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste finaalis võitis Kohtla-Nõmme/HITO võistkonna Askele Neli/Kiviõli regioon vastu avaveerandi 24:3 ja kogu mängu 73:60.

Finaali videod

Samas toimunud pronksikohtumises oli Kiviõli/Maidla 95:76 parem Mäetaguse SKst.

Pronksimängu  videod

Iisakus peetud 5.-6. koha mängus oli kohalik VT Jõhvi BC Karjamaa vastu enamuse mänguajast tagaajaja osas (avaveerand kaotati 27:33, poolaeg 46:64 ja kolmas veerand 71:89), kuid viimase viie sekundiga said väljakuperemehed visata mööda ja sisse ning võita 100:98.

7.-8. koha mäng Elvarem – Sillamäe Kalev peetakse pühapäeval kell 13 Kohtla-Järvel.

Samas on kell 15 pühapäeval kavas meistriliiga veerandfinaal Remeks – Narva. Laupäevases veerandfinaalis alistas Askele/Kiviõli 85:52 Iisaku KK ja jõudis poolfinaali, kus nende vastaseks on 21. aprillil kell 16 Vokas Toila. Teises poolfinaalis on 21. aprillil Kohtla-Järvel kell 18 vastamisi Remeks-Narva võitja ja KK HITO.