23.08.2015
Kergejõustik

VIDEOD! 2xFOTOD! XTRuni võidud Keilasse ja Tartu

Kolmandat aastat Pannjärvel peetud XTRun&WalkEST maastikumaratoni võitis meestest Andres Seppel Keilast ja naistest Siiri Pilt Tartust.

Maratoni joosti neli ringi ning algusest peale dikteeris jooksu eelmisel aastal teise koha saanud Andres Seppel. Idavirulastest edukaimana oli Aleksander Toots kolmas, kuid ta võitis klassis M45, kus teise koha sai Randy Orel. Idavirulastest osalesid maratonis veel Margit Ahu, kes oli naistest üldjärjestuses kolmas, kuid võitis naiste põhiklassis ning maratonidebüüdi teinud Veronika Kossar, kes oli naistest üldjärjestuses kuues ja naiste põhiklassis neljas.

Poolmaratoni võitis kohtlajärvelane German Terehhov, naistest oli esimene Irena Rihkrand ja kolmas Kaja Jõemets.

10 km distantsil kuulus idavirulastele viisikvõit, esimene oli Sergei Tasimov, teine Andrei Ðkubel, kolmas Dmitri Aleksejev, neljas Viktor Bõkov ja parima naisena viies Eike Mällo. Helen Orel sai esikoha klassis N18.

Noorte 3 km distansil sai poistest esikoha Helger Orel ja tüdrukutest Grette Semenkov