19.06.2016

VIDEO! Trans vähendas Kaleviga vahe ühele punktile

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 16. voorus mängisid Ida-Virumaa meeskonnad kodus. Narva Trans jäi Tartu Tammeka vastu 0:1 kaotusseisu, kuid võitis 4:1. Sillamäe Kalev läks Nõmme Kalju vastu 1:0 juhtima, kuid kaotas 1:3.

Trans jäi esimesel poolajal kaotusseisu pärast seda kui vastased olid realiseerinud penalti. Teise poolaja 59., 64. ja 67. minutil lõi värava Rizvan Umarov ja paar sekundit enne lõpuvilet tegi lõppseisuks kaunist kauglöögist Dmitri Proðin.

Sillamäe Kalev läks Nõmme Kalju vastu 28. minutil Aleksandr Savini väravast 1:0 (värava video) juhtima, kuid teisel poolajal sillamäelaste mäng lagunes (1:1 ja 1:2 videodes) ja lõpuks kaotati 1:3 (värava video).

Teistes sama vooru kohtumistes alistas Tallinna FC Infonet 3:1 Pärnu LMi ja Rakvere Tarvas kaotas Tallinna FC Florale 0:5 ning Tallinna FC Levadia võitis Paide linnameeskonna 4:0.

16. vooru järel on Sillamäe Kalev 18 punktiga 7. ja Narva Trans 17 punktiga 8. kohal.