16.08.2014

VIDEO! PILDID! Kolmandal etapil võidukad Narva ja Krabuli

Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja kolmandal, Kohtla-Järvel peetud etapil sai meestest esikoha Krabuli ja naistest Narva.

Päikesepaistes, vihmas, taas päikesepaistes ja taas vihmas kulgenud turniiril oli palju tasavägiseid mänge.

Emotsionaalsem oli meesveteranide vastasseis, kus teises mängus lahutas mõlemas geimis võitjat kaotajast minimaalsed kaks punkti. Võit mõlemas mängus Narvale.

Naisveteranide mängudes said mõlemad etapil osalenud naiskonnad ühe 2:0 võidu, kuid kokkuvõttes kogus VK Viro Iisaku naiskonnast punkte rohkem. Etapi võitjate edula pani aluse sarja peakorraldaja Aime Luuk, kes sai servida 20 korda järjest. Tegu on suure tõenäoliselt viieaastase ajalooga sarja rekordseeriaga.

Naistest kulgesid mõlemad medalimängudeks kujunenud turniiri viimased mängud tasavägiselt. Kummalisem oli pronksimäng, kus Jõhvi alistas Vika avageimis kindlalt 25:10, teise geimi kaotas 22:25, kuid kolmanda võitis taas kindlalt 15:4. Enamuse aja paduvihmas kulgenud finaalis sai Illuka teiselt geimpallilt 26:24 võidu Narva üle. Teises geimis läks Narva ette 7:0, kuid Illuka suutis mängu võrdsustada ja 12:8 ettegi minna, aga geimi lõpus olid taas edukamad narvalased, kes geimi lõpuks taastasid algedu. Kolmas geim kulges tasavägiselt, pooled vahetati Narva 8:6 eduseisul, järgnesid aga viigiseisud, kuid 12:13 seisult tegi Illuka servivea ja saadud matðpalli Narva realiseeris.

Meeste turniiri kuuest mängust pooled lõppesid 2:1. Krabuli alistas kõik kolm vastast ja tuli etapi võitjaks.

Viimane etapp peetakse 23. augustil Jõhvi spordihalli staadionil.

Jõhvi – Vika 2:1 (25:10; 22:25; 15:4)
Narva – Illuka 2:1 (24:26; 25:18; 15:12)
I koht – Narva – Valentina Parubtðiðena, Olga Zahharova, Tamara Buþina
II KOHT – Illuka – Mirjam Vinkler, Ave Uustalu, Marjaana Lepiste, Jelizaveta Grigorjeva
III KOHT – Jõhvi – Lisette Villers, Kaisa Teder, Lisett Pärna
4. koht – Vika – Jelizaveta Nikolajeva, Diana Seppenin, Viktoria Ossipovskaja

N35+
1. mäng – VK VIRO – Vigased Pruudid 2:0 (25:17; 25:6), 2. mäng – 0:2 (19:25; 18:25)
I KOHT – VK VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Svetlana Karlõðeva
II KOHT – Vigased Pruudid – Ene Laanemets, Helge Murutalu, Marika Kõiv

MEHED:
Krabuli – Tõrremäe Tornaado 2:1 (25:18; 21:25; 16:14)
Kiviõli KT – EOLA 0:2 (17:25; 21:25)
Tõrremäe Tornaado – Kiviõli KT – 1:2 ( 20:25; 25:22; 10:15)
Krabuli – EOLA – 2:0 (25:20; 25:13)
EOLA – Tõrremäe Tornaado 1:2 (25:20; 12:25; 9:15)
Krabuli – Kiviõli KT – 2:0 (25:17; 25:20)
I KOHT – Krabuli – Talis Põllu, Taavi Põllu, Vitali Jegorov
II KOHT – Tõrremäe Tornaado – Alar Tetting, Mikk Blum, Karmo Aros, Gert Niinepuu