22.08.2015
Petank

VIDEO! PILDID! Kohtla-Järve SHK jättis pronksi Ida-Virumaale

Laupäeval Kohtla-Järvel üheksa tundi kestnud Eesti 24. meistrivõistlused petangis võitis

Kui finaalis sai kolmanda tiitli järjest Tallinna-Hiiumaa trio Meelis Münt/Kaido Kopel/Margus Berkmann Tallinna-Haapsalu trio Mare ja Silver Kingissepp ja Margus Limberg üle kindla võidu, siis pronksikohtumine oli tasavägisem ning Kohtla-Järve SHK (Svetlana Sobolko, Andres Veski, Matti Vinni, Mait Metsla) alistas Jõhvi-Haapsalu võistkonna Sirje Viljaste/Karla Purgats/Marge Mägi.

Pühapäeval algusega kell 9 peetakse samas selle hooaja Eesti viimane reitinguvõistlus, mille nimeks Viru karikas ja siis mängitakse paarismängu.