27.04.2014

VIDEO! PILDID! KK HITO kaotas kahe mängu kokkuvõttes Kohilale

KK HITO kaotas Eesti korvpallimeistrivõistluste meistriliiga üleminekumängu korduskohtumises pühapäeval kodusaalis Kohila meeskonale 49:67 ja nii kaotati ka kahe mängu kokkuvõttes, seda hoolimata sellest, et avamäng reedel Kohilas võideti 90:77.

HITO läks küll kohtumist 4:2 juhtima, kuid see oli ka ainus kord, kui ees oldi. 6:8 seisult lasti vaid kuue mehega Jõhvisse sõitnud vastastel teha 8:0 spurt ja avaveerand kaotati 6:16.

Teisel veerandi alguses said vastased “virtuaalse viigi” – 10:23 ehk kahe mängu kokkuvõttes seis võrdustus. Seejärel said rohkem korve hitolased  ja poolajaks oli HITO kaotus seitse punkti – 26:33.

Kohe kolmanda veerandi alguses said vastased juba kahe mängu kokkuvõttes – 26:41. Seitsmendaks minutiks oli seis hitolaste jaoks veidi rõõmsam – 38:45, kuid õnn pöördus kiirelt – 38:52, veerandi lõpuks oli seis 40:52.

Kohe viimase veerandi alguses läks hitolastel põlema veel üks ohumärk – viienda vea sai keskmängija Edvard Trumm. HITO kaotusseis suureneski kohe 17 punktile – 42:49. Siiski tuldi veel mängu korraks tagasi – 49:60. Kaks viimast minutit enam aga hitolastele punktilisa ei toonud, vastased tabasid aga selle ajaga kaheksast vabaviskest seitse, mis tähendas, et HITO kaotas kohtumise 49:67 ja kogu seeria viie punktiga – 139:144.

VIDEOD

Ainuke nüanss, mida saab seeria kokkuvõttes vaadata plusspoolelt on see, et eelmisel hooajal kaotati Kohilale kahe mängu kokkuvõttes 156:165 ehk 9 punktiga, seega oli kahe hooajaga hitolaste edasiminek neli punkti.