15.03.2014

VIDEO! PILDID! KK HITO alistas ka Rapla

KK HITO sai Eesti korvpalli meistriliigas teise võidu järjest, kui eelmisel laupäeval alistati Valga, siis märtsikuu teisel laupäeval saadi jagu Raplast.

Jõhvi spordihallis peetud kohtumist läks Rapla küll 2:0 juhtima, kuid see oli ka ainus kord, kus külalised said ees olla, helgemad momendid olid neil veel 2:2 ja 5:5 viik, ülejäänud aja juhtisid väljakuperemehed, kes võitsid avaveerandi 29:21 ja poolaja 46:31.

Kolmandal veerandil läks HITO ette 14 punktiga – 55:41 ja 57:43, kuid raplalased vahendasid 7:0 spurdi toel vahe 57:50-le. Selline vahe jäi ka 64:57 lõppenud veerandi lõpusireenini, kusjuures raplakad viskasid vahepeal mööda viis vabaviset järjest.

Viimane veerand algas mõlemale raskelt, ligi viis minutit ei saanud hitolased punktipoegagi, õnneks ei olnud korviga sõbrad külalisedki, kes viskasid selle ajaga kaks ja pool kahepunktiviset. 64:62 seisul sai lõpuks Siim Laur korvilt kaane pealt, järgnesid Joe Propheti punktid ning Siim Lauri 2+1 (71:62) ja sellest alates viskasidki hitolased kolme viimase minutiga sisse vaid vabaviskeid mida tabati 13st 9.  Sellest piisas, et mäng 79:71 võita.