20.03.2015

VIDEO! FOTOD! Noto Outlet/Toilat lahutab finaalturniirist üks võit

Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga veerandfinaali Noto Outlet/Toila – EMÜ SK esimese mängu võitis Vokas kohalik meeskond 84:67 (44:40).

Noto Outlet/Toila valitses lauavõitlust, mis võideti koguni 54:33, kusjuures Markus Laanemets hankis 20 ja Andrus Lehismets 13 lauapalli. Võitjatest neli mängijat kogus kahekohalise arvu punkte: Riho Unt 22 (3pv 12/6), Markus Laanemets 18, Janar Urres 13, Martin Kirsimaa 11. Kaotajatest oli 18 punktiga edukaim Krister Tapper.

Seeria teine kohtumine peetakse neljapäeval, 26. märtsil Tartus. Finaalturniirile, nelja parema hulka jõudmiseks on vaja seerias saada kaks võitu.

Noto Outlet/Toila – EMÜ SK poolfinaali vastane tuleb veerandfinaalist Tallinna SK RIM/Scanweld – TÜ/Rock III, kus avakohtumise võitis tiitlikatsja SK RIM/Scanweld 71:59. Teises tabelipooles on ühes veerandfinaalis vastamisi SK Torma SPort – Postimees/Soov.ee (avamäng 95:71) ja teises Paide Viking Window – BC Tarvas /Rakvere Spordikool (avamäng 74:71).

9.-12. koha kohtumistele kukkunud KK HITO/Jõhvi kaotas teise kodumängu järjest lisaajal, seekord jäädi alla Tallinna Ei, Emotsioon meeskonnale 73:71, kusjuures lisaega juhiti 71:64. HITO/Jõhvi saab 11.-12. koha vastase paarist Orissaare Rock – Rapla Stipend.