12.05.2013
Orienteerumine

Veteranid said teatemedali

Harjumaal, Koitjärvel peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumises saavutas RSK Jõhvikas teatejooksus klassis M65+ kolmanda koha.

Pühapäeval peetud teatevõistlusel startis klassis M65+ startis viis meeskonda, neist korrektselt läbis raja kolm ja pronksmedalid kuulusid RSK Jõhvikas meeskonnale koosseisus Väino Aul, Juhan Bachmann ja Agu Koppa. Sealjuures jäi lõpuaja 3:13.24 juures idavirulastel hõbedast puudu vaid 14.08.

Klassis M45-50 sai Jõhvikas 13 võistkonna seas 10. koha, kusjuures Urmas Sulaoja tuli avavahetusest kohale viiendana.

Kolmas võistlustules olnud Jõhvika võistkond, klassis M55+ esinenud naiskond pidi leppima omas klassis viimase, seitsmenda kohaga.

Laupäeval ühele osalejale fataalse lõpuga olnud võistlusel idavirulastele medaleid ei tulnud. Klassis M50 oli 19 osaleja seas kuues Urmas Sulaoja, kel pronksist jäi puudu vaid 27 sekundit.

Kuues oli ka klassis M65 (16 osalejat) startinud Väino Aul, kuid ta jäi kolmandast kohast ligemale kolme minuti kaugusele.

Klassis N65 oli medalist kahe ja poole minuti kaugusel Anne Jundas, kes sai kuue osaleja seas neljanda koha.

Klassis M75 oli viie osaleja seas neljas Kaarel Koitmets, kes jäi aga kolmandast kohast 20.37 kaugusele.

Põhiklassis M21 esindas Ida-Virumaad Allan Roosimägi, kes sai 42 osaleja seas 36. koha.