04.03.2010
Suusatamine

Velba ja Seli kaitsesid meistritiitlit

Ida-Virumaa srindimeistriks tulid Heiki Velba ja Anu Seli, kes olid võidukad olnud ka eelmisel aastal.

Kui eelmisel aastal selgusid Ida-Virumaa meistrid Kohtla-Nõmmel vabatehnika sprindis, siis sel aastal oli kavas klassiksprint. Pärats vanuseklasside kaupa peetud eelsõite pääsesid neli kiireimat meest ja naist superfinaali.

Naiste finaalis oli põnev nii kulla kui ka pronksiheitlus, kus mõlemas pidid vastaste paremust tunnistama Niglased. Kulladuellis alistas Anu Seli Piret Niglase ja kolmanda koha sai Mariethe-Piret Niglase ees Ave Uustalu.

Meeste finaalis oli kindlat parem Heiki Velba, hõbeda sai tänu narvalase loobumisle finaalikoha sanud Rainer Järvelaid, kolmas oli Ülari Ahu. Esimeses ringis kiireimat aega näidanud Andres Laur pidi finaalis leppima viimase kohaga.