06.03.2010
Jäähoki

Välgu alistanud Viru Sputnik tõusis taas lidriks

Eesti jäähoki esivõistlustel alistas Kohtla-Järve Viru Sputnik laupäeval kodujääl Tartu Kalev-Välk meeskonna 10:4 ja kui pühapäeval alistatakse normaalajal samuti kodus peetavas mängus Narva HK PSK, kindlustaks Viru Sputnik endale enneaegselt esivõistluste võidu.

Vähem kui kolme minutiga 0:2 kaotusseisu jäänud Viru Sputnik suutis juba kaheksanda minuti lõpuks viigistada ja avakolmandik kuulus kohtlajärvelastele 4:2. Teine kolmandik lõppes seisul 6:2 ja kuigi korraks said külalise vahe taas kolmele väravale (7:4), siis pärast väravavahi vahetust lõid väravaid vaid väljakuperemehed, saades võidu 10:4.

Viru Sputnikul on 14 mänguga koos 26 punkti, teisel kohal oleval HK PSK-l on punkte 25:

Lisaks pühapäevasele omavahelisele mängule on mõlemal meeskonnal ees veel üks Tartusse sõit.