27.05.2011

Väike ime sai suure varuga teoks

KK HITO mängib laupäeval kell 13 Jõhvi spordihallis toimuvas Euroopa noorte korvpalliliiga 3.-4. koha mängus, kus nende vastaseks on Krasnodari Lokomotiiv/Kuban. Kell 15 algavas finaalis on vastamisi tiitlikaitsja Moskva regiooni BC Himki ja S. Marciulionise BA.

Neljapäeval veerandfinaalis kaotanud KK HITO sai reedel lohutusringis leedulaste üle kaks võitu, alustuseks võideti BS Vilnius 73:63 ja seejärel ka BS Klaipeda 79:59.

“Meie võit oleks väike ime, meie ðansid on umbes 25 protsenti,” nentis KK HITO meeskonna peatreener enne mängu BS Klaipedaga, kuid mängu käigus selgus, et ime osutus väga reaalseks. Leedu oma vanuseklassi kolmas klubi alistati väga kindlalt. Poolajaks juhiti 36:21 ja kolmandal veerandi lõpuks juhiti korraks isegi 29 punktiga – 61:32. Mängu lõpp oli juba seisu vormistamine.