07.03.2008
Firmasisesed

Ühes poolfinaalis Hito ja Remeks

Reedel Kohtla-Järvel toimunud LIVING.ee Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalis alistas kohalik Remeks 80:56 (47:30) Toila ja pääses seeria võiduga 2:0 poolfinaali, kus ta vastaseks on põhiturniiri võitnud KK Hito. Kolme võiduni mängitav seeria algab Hito eduseisult 2:0. Teises verandfinaalis, kus tiitlikaitsja KK Narva on Mäetaguse vastu 2:1 juhtimas, peetakse neljas mäng laupäeval kell 18 Mäetagusel.

Lisaks peetakse laupäeval kaks esiliiga veerandfinaalkohtumist Kohtla-Järvel, kus kell 14 on vastamisi Kohtla-Nõmme/DHL- Sillamäe Kalev/Silmet (seeria seis 1:1) ning kell 16 kohtuvad Remeks II/SK Intro ja Vikingmodum (seeria seis 1:2). Poolfinaali pääsemiseks on ka esiliigas vaja vastane alistada kolmel korral.