08.08.2015
Jalgpall

Üheksakesi lõpetanud Trans alistas FC Flora

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 23. voorus alistas Narva Trans laupäeval võõrsil Tallinna FC Flora 3:2.

26. minutil läks Trans Maksim Lipini väravast 1:0 juhtima, 11 minutit hiljem Andre Frolov viigistas, kuid kaks minutit enne poolajavilet viis Tanel Tamberg Transi taas juhtima.

Teise poolaja alguses Albert Prosa viigistas, kuid 68. minutil vii Vitalis Zils Transi 3:2 juhtima. 70. minutil sai Transi mängija Marek Kaljumäe punase kaardi. Soccernet.ee”s ütles ta järgmist: “Enda punase kohta ei oskagi midagi öelda. Võib-olla oli ohtlik, aga inimene haiget ei saanud. Ma ei läinud talle ju meelega jalgadesse. Kuidas kohtunik seda nüüd võtab – pihta või vigastada ta ju ei saanud…”

3:2 võidu üle oli Kaljumäe aga loomulikult õnnelik. “Peab rahule jääma. Kahemehelises vähemuses lõpus – tuleb rahule jääda! Ega meil neid lööke nüüd väga palju võib-olla ei olnudki, aga need, mis lõime, lõime sisse.”

Trans on nüüd Flora Lillekülas kaks korda järjest alistanud. “Tulebki vist siin hakata mängima kodumänge,” naeris talvel Transi liikunud mängumees.

Teise punase kaardi said narvalased 86. minutil kui kohtumise teise kollase sai Tanel Tamberg.

Reedel olid samas voorus Sillamäe kalevlased kaotanud Nõmme Kaljule 1:2 ja Tallinna FC Infonet ja Pärnu LM viigistasid 1:1. Laupäeval peeti lisaks FC Flora  – Trans mängule veel kaks kohtumist, kus Tallinna FC Levadia alsitas võõrsil 4:0 Viljandi Tuleviku ning Tartu Tammeka ja Paide LM viigistasid 1:1.

10.    Pärnu Linnameeskond    23    2    6    15    28:61    12

Järgmises voorus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad omavahel ja see kohtumine peetakse 15. augustil Narvas.