16.03.2012

Tulemas on põnev korvpallinädalalõpp

Sel nädalalõpul on Ida-Virumaa korvpallisaalides palju mänge, alustatakse täna õhtul kolme mänguga Eesti meistrivõistlustel.

Reede, 16. märts
19.00 Iisakus, Eesti MV teise liiga 1/8finaali teine mäng, Iisaku KK – EMÜ SK
20.00 Vokas, Eesti MV teise liiga 1/8finaali kolmas mäng, KK HITO/Toila – Tallinna Puhhid
20.00 Jõhvis, Eesti  MV esiliiga põhiturniiri kohtumine, KK HITO/Jõhvi – Tallinna SK Marcus

Laupäev, 17. märts
12.30 Maidlas, Ida-Virumaa MV esiliiga põhiturniiri kohtumine, Kiviõli/Maidla – Kohtla-Nõmme/HITO
17.00 Vokas, Ida-Virumaa MV meistriliiga põhiturniiri kohtumine, BC Viru Basket – Askele
18.30 Iisakus, Ida-Virumaa MV rahvaliiga 1/4finaal, Iisaku Pullid – Kohtla-Nõmme SK II

Pühapäev, 18. märts
11.00 Narvas, Ida-Virumaa naiste MV, Mäetaguse SK – Toila
12.30 Narvas, Ida-Virumaa naiste MV, Narva – Jõhvi
14.00 Jõhvis, Ida-Virumaa meistriliiga põhiturniiri kohtumine, KK HITO – Toila
16.00 Kohtla-Järvel, Ida-Virumaa meistriliiga põhiturniiri kohtumine, Remeks – Askele
17.00 Narvas, Ida-Virumaa meistriliiga põhiturniiri kohtumine, Narva – BC Viru Basket

Turniiride olukorrad

Eesti MV esiliiga:  KK HITO/Jõhvi vajab allesjäänud kahest mängust võitu ja kui Balteco viimasest kahest mängust ühe kaotab on HITO/Jõhvi põhiturniiri võitja.

Eesti MV teine liiga: Kui BC Viru Basket täna võidab, siis pääsetakse veerandfinaali. Kui Iisaku KK täna võidab, siis on neil kolmas otsustav kohtumine ees Tartus. Tänase kaotuse korral on teise liiga turniir Ida-Virumaa klubidele läbi.

Ida-Virumaa MV meistriliiga: Tabeliseis on suhteliselt segane, sest 1.-5. koha peale on kõik lahtine. 1.-2. HITO ja Askele 7-2 (pidamata 3 mängu), 3. Toila 6-4 (2), 4.-5. Remeks ja Narva 5-5 (2).

Ida-Virumaa MV esiliiga: Meeskondadel on jäänud pidada põhiturniiril 1-2 mängu. Paremusjärjestus: 1. Kohtla-Nõmme/HITO 10-3, 2. BC Karjamaa 9-4, 3.-4. Askele IV ja Kiviõli/Maidla 8-4, 5. Mäetaguse SK 7-6, 6. Sillamäe KAlev 6-7, 7.-8. Enteh ja Viru JVP 1-11.

Ida-Virumaa MV rahvaliiga: Käimas on veerandfinaalid. Laupäeval kohtuvad Iisakus Iisaku Pullid ja Kohtla-Nõmme SK (võitjat ootab Virumaa PSS), tuleval kolmapäeval on Vokas vastamisi Voka veteran ja Mäetaguse SK II (võitjat ootab SK Intro).

Ida-Virumaa naiste MV: Turniir on algusjärgus, pühapäeval peetakse kolmanda vooru mänge.