29.05.2023

Transile võit, II liigas võit ja kaotus, esiliiga B ja naiste II liigas viik

Premium liiga 15. voor oli JK Narva Trans edukas. Võõrsil toimunud kohtumises võideti Paide Linnameeskonda tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Mõlema värava autor Daniil Tarassenkov, võiduvärav penaltist. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/113783

II liiga 8. voorus võitis Jõhvi FC Phoenix ja JK Noova ÜM kodus Rakvere JK Tarvast 4:0. Avavärava lõi 9. mänguminutil Ivan Radionov, Jelissei Zahharov lõi enne pooaja lõppu seisuks 2:0. Teisel poolajal lõi Nichita Gorea kaks väravat, ühe neist penaltist. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/113897. Kohtla-Järve JK Järve aga pidi kodus vastu võtma suureskoorilise 0:6 kaotuse Maardu Linnameeskonnalt. Poolaeg 0:3. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/113781

Esiliiga B 15. voorus mängis JK Narva Trans U21 kodus 1:1 viiki Pärnu Jalgpalliklubiga. Poolajale mindi pärnakate 1:0 juhtimisel. Viigivärava lõi 89. mänguminutil Mark Zahharov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/112380

Naiste II liigas 5. voorus mängis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) 2:2 viiki Viimsi JK II (N). Poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Mõlemad väravad Kristina Šablovskajalt. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/113933