08.07.2010

Transil jäid väravad löömata

Euroopa Liiga avaringi korduskohtumine Soome klubi MyPa ja Narva Transi vahel lõppes soomlaste võiduga 5-0. Kodus kaotas Trans MyPa-le 0-2 ja seega oli Eesti klubi allajäämine kokkuvõttes masendav: 0-7.

Värava lõi 62. minutil Tosaint Ricketts. 67. minutil suurendas MyPa edu kaheväravaliseks Ilari Äijälä ja sama mees oli aktsioonis ja 74. minutil, kui tegi 3-0. 77. minutil oli täpne Pele Koljonen ning 80. Felipe Benevides.

Saviniemi staadionil neljapäeva õhtul mängitud Euroopa Liiga mäng MyPa-Narva Trans ei pidanuks soomlaste arvates MyPa-le probleemiks kujunema. Soome klubi võttis eelmisel neljapäeval Tallinnas 2-0 võidu. Trans pidi seega tegema vähemalt kaks väravat võõral väljakul.

MyPa treener Janne Lindberg oli sama meelt: „Seis on suurepärane. Töö on alles pooleli, aga seis, kust alustada on meile parim võimalik. Kahele võõrsil löödud väravale lisaks näitasime mänguliselt, et suudame kindlasti mängida samal tasemel kui vastane.”

Transi treeneri Valeri Bondarenko sõnul oli meeskond siiski valmis edasipääsu eest võitlema.