18.04.2015
Jalgpall

Trans viigistas Viljandis

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga seitsmendas voorus mängis Narva Trans Viljandis sealse Tulevikuga 1:1 viiki.

Transi ainsa värava lõi Vladimir Klikevitð teise poolaja kuuendal minutil, Viljandi Tulevik oli läinud mängu esimese poolaja üleminutil juhtima.

Sillamäe Kalev oli teatavasti sama vooru kohtumises katotanud Tallinna FC Infonetile samuti võõrsil 0:1.

Teistes 7. vooru mängudes alistas Tallinna FC Flora 3:1 Pärnu LM, Nõmme Kalju oli 2:0 parem Tallinna FC Levadiast ja Tartu Tammeka oli Paides parem sealsest meeskonnast 3:2.

Paremusjärjestus (7/36): 1. Kalju 21, 2. FC Flora 18, 3-4. FC Infonet ja FC Levadia 12, 5. Kalev 10, 6.-7. Tammeka ja Trans 7, 8.-9. Tulevik ja Paide 4, 10. Paide 2 punkti.

Järgmises voorus kohtuvad Ida-Virumaa meeskonnad omavahel, kohtumine toimub 25. aprillil kell 19 Narva Fama staadionil.