14.05.2016

Trans viigistas liidriks tõusnud Nõmme Kaljuga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 12. vooru viimases mängus viigistasid Narvas kohalik Trans ja Nõmme Kalju 1:1.

Esimeses ringis Transi kodus koguni 6:0 alistanud Nõmme Kalju läks Narvaski juba 5. minutil juhtima, kuid rohkem väravaid esimesel poolajal ei südinud.

Kohe teise poolaja alguses jäid külalised vähemusse ja 72. mintil lõi Rizvan Umarov lõppseisuks 1:1.

Mängu tumestas juhtum, kus Nõmme Kalju fännid läksid kaklema turvameestega.
Teises laupäevases mängus alistas Tallinna FC Infonet 1:2 kaotusseisust 3:2 Tallinna FC Levadia.

Reedel oli Sillamäe Kalev kaotanud Tallinna FC Florale 2:4, Paide LM alistas sama tulemusega Rakvere Tarvase ja Tartu Tammeka oli 2:1 parem Pärnu LMist.

13. voorus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad 17. mail, Trans läheb külla Infonetile ja Sillamäe Kalev võõrustab Paide linnameeskonda.