12.09.2022

Trans, Trans U21 ja Phoenix võitsid, Alliance U21 ja Sillamäe Kalev kaotasid

Premium Liiga 28. voorus võitis JK Narva Trans suurelt 6:1 Tallinna JK Legion. Poolajale mindi 2:0 eduseisus. Aleksandr Zakarliukalt kaks väravat. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109910

II liiga 19. voorus võitis JK Narva Trans U21 Viimsi JK II tulemusega 5:1, poolaeg 3:0. Kübaratrikiga sai hakkama Viktor Kudriashov, kaks väravat lisas Eduard Golovljov. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109746, Jõhvi FC Phoenix võitis FC Elva II tulemusega 4:2, poolaeg 1:0. Kaks väravat lõid Jelissei Zahharov ja Nichita Gorea https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109738, JK Sillamäe Kalev kaotas Rakvere JK Tarvas tulemusega 0:6, poolaeg 0:2 https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109692 ja Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FCI Tallinnale tulemusega 0:3, poolaeg 0:1 https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109932.