26.06.2015

Trans naases puhkuselt kaotusega

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel mängiti reedel pärast pausi 16. vooru esimesi mänge. Narva Trans kaotas pealinnas FC Infonetile 0:3. Laupäeval kohtub Sillamäe Kalev kodus Tallinna FC Floraga.

FC Infonet lõi esimese värva 74. minutil, kui täpne oli Deniss Malov. 81. minutil sai Kirill Nesterovski teise kollase kaardi ja allesjäänud minutid mängis Narva vähemuses, lastes selle ajaga väravasse kaks palli.

Teistes reedestes kohtumistes kaotas Tartu Tammeka kodus 2:3 Tallinna FC Levadiale ja Viljandi Tulevik alistas oma kodus 1:0 Nõmme Kalju.

Laupäeval kohtuvad kell 16.30 tabelis viies olev Sillamäe Kalev ja tabeli kolmas Tallinna FC Flora, kusjuures võit tooks Sillamäe Florast vaid punkti kaugusele ja Flora edu korral jõuaks nad liidriks olevale Levadiale punkti kaugusele. Laupäeval kell 20.45 on vastamisi tabeli lõpus pesitsevad Paide LM ja Pärnu LM.