28.08.2015

Trans naaseb Viljandist kolme punktiga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 26. voorus peeti reedel kolm kohtumist, neist ühes alistas Narva Trans võõrsil 3:2 Viljandi Tuleviku. Laupäeval kell 18.30 kohtuvad Sillamäel sealne Kalev ja Tallinna FC Infonet.

Trans jäi Viljandis 15. minutil vastaste lähilöögist kaotusseisu, kuid mängu järgmise rünnaku lõpetas 17. minutil Vitalis Zils tsenderdisest tulnud palli täpsest pealöögist viigistas. 29. minutil viis Aleksei Jahhimovitð külalised 2:1 juhtima ja selle tulemusega esimene poolaeg lõppeski.

Mängu 65. minutil viljandlased penaltist viigistasid, kuid 86. minutil lõi Artjom Ðkinjov 25meetrilt väravavahi apsust Narva lõplikult ette 3:2.

Teistes reedestes mängudes said samuti kodumeeskonnad kaotuse, Paide LM jäi 2:4 alla Tallinna FC Levadiale ning Pärnu LM kaotas Tartu Tammekale 0:1.

Laupäeval kohtuvad Sillamäele ja Infonetile veel ka Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju.