14.07.2023

Trans naaseb Armeeniast kaotusega

JK Narva Trans alustas Konverentsliiga esimese eelringi avakohtumist FC Pyuniku vastu 0:2 kaotusega. Korduskohtumine mängitakse nädalapärast Rakveres.Abovyani linnastaadionil toimunud kohtumise avapoolaega domineeris Pyunik, kes ohustas mitmel korral Transi võrku. Halvima hoidsid ära Aleksandr Kraizmeri oskuslikud tõrjed. Kahel korral käis pall ka Transi väravas, neist esimese puhul oli tegu suluseisuga ning teisele eelnes viga väravavahi vastu. Transi kõige ohtlikum olukord leidis aset 40. minutil nurgalöögijärgses olukorras, kus kiire lahtimängu järel saatis Deniss Poljakov terava nurga alt palli teele, ent vastaste väravavaht sai õige napilt joonel näpud vahele. Poolajale siirduti 0:0 seisult.Sarnaselt avapoolajaga jätkas Pyunik survega ka teisel kolmveerandtunnil. Transi kaitse püsis kindlat kuni 65. minutini, mil Luka Juricic palli peaga tagumise posti kõrvalt võrku suunas. Sellest aga võõrustavale meeskonnale ei piisanud ning Pyunik sai oma tahtmise 88. minutil, kui kauglöök vormistas lõppseisuks 2:0.Korduskohtumine mängitakse neljapäeval, 20. juulil kell 18.30 Rakvere staadionil.