10.05.2016

Trans kaotas Levadiale 0:1

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas on esmaspäeval kavas kolm 15. vooru kohtumist, neist esimeses kaotas Narva Trans võõrsil Tallinna FC Levadiale 0:1.

Kui avaringis Narvas peetud kohtumine lõppes 1:1 viigiga, siis Tallinnas suutis värava lüüa vaid Trans, kui 16. minutil sai omavärava kirja Roman Nesterovski. Mõlemad meeskonnad said ka punase kaardi, 25. minutil saadeti platsilt ära Viktor Plotnikov (Trans) ja 56. minutil Danil Ratnikov (Levadia).

Esmaspäevases teises mängus kaotas Paide LM kodus 1:4 Tallinna FC Infonetile. Kolmandas kohtumises olid vastamisi Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju, mäng lõppes 0:0.

Eeloleval reedel-laupäeval mängiad Ida-Virumaa meeskonnad kodus 12. vooru kohtumise, reedel kell 19 kohtuvad Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora ja laupäeval kell 19 on vastamisi Trans – Nõmme Kalju.