14.10.2012

Trans jõudis ka veerandfinaali

Eile peeti Tartu Tamme staadionil kuues Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaali kohtumine, milles Narva Trans alistas kohaliku Quattromedi meeskonna 7:1. Ida-Virumaa meeskondadest oli eelnevalt 1/4finaali jõudnud Sillamäe Kalev.

Tartu Quattromed, kes kindlustas endale edasipääsu järgmiseks aastaks teise liigasse, ðokeeris Meistriliiga meeskonda kohe kiire väravaga, kui 3. minutil oli täpne Ivar Sova.

Transi vastus tuli aga juba kolm minutit hiljem ning poolajaks olid favoriidid ees juba 3:1. Teisel poolajal lõid külalised veel neli väravat ning lõppseis oli 7:1 Transile. Kübaratrikiga sai hakkama Vladislav Ivanov.

Pääsu kevadisse 1/4-finaali on nüüd kindlustanud Eesti tänavune meister Nõmme JK Kalju, JK Sillamäe Kalev, Pärnu Linnameeskond, Türi JK Ganvix, Tartu JK Tammeka ja Narva JK Trans.

Kaks viimast 1/8-finaali toimuvad 24. oktoobril, kui kohtuvad FC Viljandi – Tallinna FC Flora II ja FC Elva – Tallinna FC Flora.