01.08.2022

Ida-Virumaa võistkondadele nii võidud kui kaotused

Premium liiga 21. voorus kaotas JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 2:5. Väravad lõid penaltist Denys Dedechko ja esimese poolaja viimastel minutitel Jevgeni Demidov seisuks 2:2, millega mindi ka vaheajale.

II liiga 14. voorus pidi JK Sllamäe Kalev kodus vastu võtma kaotuse naabritelt Jõhvi FC Phoenix võistkonnalt tulemusega 1:5, poolaeg 0:3, Kübaratrikiga sai hakkama Nichita Gorea, sillamäelaste auvärava autor oli German-Guri Tsvibelberg. JK Narva Trans U21 võitis FC Elva II tulemusega 2:1, pooajale mindi 0:0 viigiseisus. Võiduvärava autor Matvii Burenko. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas Maardu Linnameeskonnale tulemusega 1:8, poolaeg 0:4.

Naiste esiliiga 12. voorus võitis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 2:1, poolaeg kaotati 0:1. Mõlema värava autor Kristina Borotõnskaja.