01.04.2017

Trans ja Kalev said võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga neljas voor oli Ida-Virumaa meeskondadele edukas.

Narva Trans sai ühe viigi ja ühe kaotuse kõrvale teise võidu alistades kodus Viljandi Tuleviku 2:1. Esimese poolaja lõpus oli külalistel hea võimalus penaltist mängu juhtima minna, kuid Transi väravavaht Artur Kotenko viljandlase löögi tõrjus.

Teise poolaja 24. minutil viis Artjom Ðkinjov Transi juhtima, kuid kohtumise lõpu eel avapoolajal penaltil eksinud Kristen Kähr viigistas. Trans suutis siiski võidu võtta, sest neljandal üleminutil realiseeris Denis Poljakov penalti.

Kahjuks Transil ka üks kurb teade, Dmitri Kovb lõhkus mängus käe. Head paranemist!

Hooaega kolme kaotusega alustanud Sillamäe Kalev alistas 3:1 Pärnus sealse Vapruse. Maksim Lipin sai kirja kaks väravat ning ühe resultatiivse söödu, mille realiseeris väravaks Aleksandr Volkov. Väljakuperemehed lõid auvärava teisel lisaminutil.

Teistes selle vooru kohtumistes kaotas Tallinna FCI 0:1 Tallinna FC Levadiale ja Nõmme Kalju alistas sama tulemusega Paide LMi.

Vooru viimases kohtumises alistas Tallinna FC Flora 4:0 Tartu Tammeka.

10.    Pärnu JK Vaprus    4    0    1    3    4:12    1

Viiendas voorus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad 8. aprillil Tallinnas, Narva Trans kohtub FC Levadiaga ja Sillamäe Kalev  FC Floraga.